Promocja

Nowość

Hit Cenowy

Papa termozgrzewalna STANDARD W-PYE PV250 S52

  • Dostępność: wysyłka do 24 godzin
  • Koszt transportu już od : 0,00 zł

20,90 zł / m2

22,40 zł

Najniższa cena z 30 dni: 22,40 zł

Cena za m2
 
Na rolce: 5 m2
Na palecie: 120 m2
Grubość: 5,2 mm
Wkładka: 250 g/m2
Giętkość w niskiej temperaturze: (-5)/ Ø 30mm
 
Wysyłka cały kraj, w celu ustalenia kosztów skontaktuj się z sprzedawcą.
 
Gwarancja 10 lat - po zarejestrowaniu produktu na stronie http://portal.gwarancje.icopal.pl/guarantee/index
 
OPIS WYROBU:
papa na osnowie z włókniny poliestrowej z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną oraz wzdłuż jednej krawędzi nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 80 mm, strona spodnia zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego.
 
PRZEZNACZENIE I ZAKRES STOSOWANIA: 
wykonywanie warstwy wierzchniej, do jedno- lub wielowarstwowych wodochronnych pokryć dachowych.
 
SPOSÓB UKŁADANIA: metodą zgrzewania
 
WARUNKI UKŁADANIA:
papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 0 °C, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze
 
WARUNKI STOSOWANIA:
wykonanie izolacji wodochronnych z zastosowaniem papy Villas STANDARD W-PYE PV 250 S5,2H powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.
 
PRZECHOWYWANIE:
rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie.
 
TRANSPORT:
rolki papy należy przewozić krytymi środkami transportowymi, układane w jednej warstwie w pozycji stojącej, zabezpieczone przed przewracaniem się i uszkodzeniem. Rolki należy układać w sposób uniemożliwiający przemieszczanie się ich podczas transportu.
Villas

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator