Festkontakt mostek szczepny + siatka na 2 m2

  • Dostępność: od 2 do 7 dni (zapytaj o dokładny termin realizacji)
  • Koszt transportu już od : 30,00 zł

35,00 zł

Cena za zestaw na 2 m2 - zdjęcie poglądowe z gruntem 10 kg

Zestaw do wzmacniania słabych podłoży pod powierzchnie wykonane w technologii mikrocementu

W skład zestawu wchodzą:
  • 2 kg FEST Kontakt
  • 2 m2 siatka z włókna szklanego (siatka wykonana ze szczególnie cienkiego i elastycznego włókna szklanego. Szerokość rolki 1m)
FEST Kontakt - dyspersyjny, gotowy do użycia mostek sczepny z dodatkiem kruszywa kwarcowego. BARDZO WYSOKA PRZYCZEPNOŚĆ.

Preparat do gruntowania Festkontakt uszczelnia podłoże, ale dodatkowo zawiera w sobie kruszywo kwarcowe, dzięki czemu nadaje powierzchni szorstkości, co ułatwia dalsze prace. Szczególnie zalecany przy realizacjach na starych gładkich płytkach ceramicznych lub gresowych oraz gładkich płytach laminowanych, jak również we wszystkich miejscach,  gdzie potrzebna jest szorstka powierzchnia. Nadaje się do gruntowania wszelkich podłoży budowlanych. Po nałożeniu powierzchnia jest szorstka, co doskonale zwiększa przyczepność podczas nakładania kolejnych warstw. Wyrównuje chłonność podłoża.

FEST Kontakt nadaje się do gruntowania płyt g-k, płytek ceramicznych, beton zatarty na gładko, tynków, płyt OSB itp. Idealny do stosowanie przed przyszłymi pracami tynkarskimi (mikorcement, tynki szlachetne, tynki mozaikowe, organiczne itp.)

Gruntowanie należy wykonać za pomocą zwykłego wałka raz lub dwa razy – w zależności od chłonności podłoża. Odstępy po kolejnych warstwach to około 2-3 godziny – do momentu aż preparat  wsiąknie w podłoże

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator