Mikrocement na ściany, blaty Festwall Life - zestaw na 15 m2

  • Dostępność: do 7 dni
  • Koszt transportu już od : 0,00 zł

517,00 zł / szt

W skład zestawu wchodzą:

  • Mikrocement Festwall Life – 21,5 kg, do pokrycia około 15 m2, poziom zużycia 1,5 kg na m2.
  • Fest Grunt – 2 kg – poziom zużycia około 0,1-0,2 kg na m2.
  • Pigment Fest Color 
  • Lakier poliuretanowy  PU FEST 1,2 kg (1 kg składnik A oraz 0,2 kg składnik B).  – na 15 m2

Wybierz kolor przy składaniu zamówienia. Do kolorów S6 i FL12 obowiązuje dopłata.


Wysoka trwałość i ponadczasowa elegancja, to podstawowe cechy wyróżniające mikrocement. Z początku wykorzystywany był jedynie do krycia posadzek w aranżacji wnętrz, jednak z czasem zaczął zyskiwać większy poklask. Jest to materiał niezwykle uniwersalny, dzięki czemu może być stosowany, jako stylowe wykończenie ścian, o charakterze strukturalnym. Mikrocement to materiał, który pozwala na stworzenie stylu loftowego bez wydawania pokaźnych sum na niezbędne materiały wykończeniowe oraz farby. Jednocześnie za niezwykle istotne należy uznać, iż z efektu, jaki osiągniemy będziemy się cieszyć przez bardzo długi czas.

Wzrost popularności mikrocementu, odnotowano stosunkowo niedawno, gdy do łask wszedł styl loftowy, industrialny i przemysłowy. Mikrocement daje możliwość uzyskania ściany o całkowitej szczelności. Materiał ten posiada jeszcze jedną cechę, którą są niesamowite właściwości adhezyjne, które dają nam możliwość łatwego i prostego nakładania tego mikrocementu na płytki ceramiczne, bez konieczności ich skuwania. Jest to o tyle komfortowe, że unikamy sporego bałaganu związanego ze skuwaniem, oszczędzamy również czas oraz pieniądze.


Zastosowanie:

Aby wykorzystać mikrocement do obłożenia ścian czy blatów potrzebne są jedynie podstawowe narzędzia takie jak paca, mieszadło czy wałek. Osoby nie posiadające wprawy, które nigdy nie pracowały z tym materiałem powinny zdać się na pomoc profesjonalistów. W tym celu skontaktuj się z nami, a polecimy sprawdzonych fachowców, którzy dokonają nałożenia tego materiału zgodnie z naszym systemem.

Jeśli w pierwszym kroku wykonamy uszczelnienie powierzchni ściany za pomocą specjalnego wodoodpornego lakieru, to mikrocement, można wykorzystywać również w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia. Zawarty w mikrocemencie tynk strukturalny świetnie łączy się z większością powierzchni, takich jak: drewno, beton, płytki ceramiczne, płyty kartonowo-gipsowe, czy tworzywa sztuczne.Mając na względzie skomplikowany proces aplikacji mikrocementu sugerujemy skorzystanie podczas prowadzenia prac z wyspecjalizowanej ekipy remontowej


ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z PRODUKTEM, OBEJRZENIA PRÓBEK ORAZ WZORNIKÓW. OFERUJEMY SPRZEDAŻ SAMYCH MATERIAŁÓW JAK I KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ APLIKACJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator