Mikrocement na ściany, blaty Festwall Life - zestaw na 15 m2

  • Dostępność: od 2 do 7 dni (zapytaj o dokładny termin realizacji)
  • Koszt transportu już od : 30,00 zł

449,00 zł

Komplet na 15 m2 zawiera:
 
- Mikrocement Festwall Life - 21,5 kg (zużycie ~1,5 kg/m2)
 
- Fest Grunt 2kg (zużycie ~0,1 kg/m2)
 
- Pigment Fest Color 150 g

- Lakier + utwardzacz PU SIGIEL 1,1 kg (zużycie 0,08-0,10 kg/m2)


Kolory do wyboru z wzronika poniżej. Po wybraniu koloru, klient dostaje pigment z danej grupy oraz recepturę, według której sam dobiera odcień ostateczny.
(Wybrany numer koloru prosimy wpisać w polu uwag podczas składania zamówienia)Mikrocement dzięki swoim właściwościom – wysokiej trwałości i przemysłowej elegancji, został wykorzystany w pierwszej kolejności, jako wykończenie posadzek. Jednakże, dzięki swojej uniwersalności można stosować go, jako betonowe wykończenie ściany, nadając jej strukturalny charakter. Z mikrocementem, stworzenie loftowego stylu, można uzyskać nie wydając krocie na materiały wykończeniowe i farby, a uzyskany efekt betonu na ścianie posłuży bardzo długo.

Mikrocement zyskał na popularności wraz z powstaniem stylu loft i tendencji na industrialne, przemysłowe wykończenia wnętrz. Stosując mikrocement, możemy uzyskać całkowitą szczelność ściany, a dzięki wysokim właściwościom adhezyjnym, można stosować go bezpośrednio na płytki ceramicznem (bez ich skuwania), co daje nam oszczędność czasu i pieniędzy.

Zastosowanie:
Wystarczą podstawowe narzędzia (paca, mieszadło, wałek itp.) do jego nałożenia. Jednakże, jeśli nie masz wprawy, skontaktuj się z nami, a polecimy ci naszych sprawdzonych fachowców, którzy wykonają prace w naszym systemie.
Powierzchnię ściany można uszczelnić wodoodpornym lakierem, dzięki czemu mikrocement można stosować w łazience i kuchni. Tynk strukturalny z mikrocementu doskonale przyczepia się do większości powierzchni takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, płytki ceramiczne, betonu, drewna, tworzyw sztucznych itp.

Nie da się nie wspomnieć, że mikrocement doskonale współgra z innymi materiałami.Mając na względzie skomplikowany proces aplikacji mikrocementu sugerujemy skorzystanie podczas prowadzenia prac z wyspecjalizowanej ekipy remontowej


ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z PRODUKTEM, OBEJRZENIA PRÓBEK ORAZ WZORNIKÓW. OFERUJEMY SPRZEDAŻ SAMYCH MATERIAŁÓW JAK I KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ APLIKACJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator