Lej spustowy 100/90 mm grafit

 • Dostępność: do 48 godzin
 • Koszt transportu już od : 18,00 zł

15,50 zł

Kolor leja - grafit RAL 7016 (na zamówienie również inne kolory - skontaktuj się z nami aby poznać termin realizacji)

Systemy rynnowe Gamrat z PVC wyróżnia przede wszystkim paraboliczny, głęboki kształt rynny z charakterystycznymi wywinięciami, wzmacniającymi i usztywniającymi rynnę, który wraz z idealnie gładką powierzchnią rynny zapewnia doskonałą przepustowość systemu. Systemy rynnowe Gamrat z PVC mają najmocniejsze na rynku uchwyty rynnowe o profilu dwuteowym, zapewniające maksymalną wytrzymałość na obciążenia. Są całkowicie odporne na korozję, nie wymagają konserwacji, a ich montaż jest niezwykle prosty i szybki
lej_spustowy_pvc_grafit_Gamrat


Zalety systemu Gamrat:

 • Sprawdzone tworzywo:
  PVC to tworzywo stosowane z powodzeniem w budownictwie od dziesięcioleci. Wyroby z niego wykonane gwarantują antykorozyjność oraz wyjątkową odporność na agresywne czynniki atmosferyczne.

 • Niezawodne w skrajnych temperaturach:
  Systemy Gamrat PVC zachowują swoje wysokie parametry użytkowe zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach.

 • Nie wymagają malowania:
  Oferowane w najbardziej popularnych, trwałych kolorach, nie wymagają malowania, zapewniając tym, którzy je wybiorą wysoką estetykę i satysfakcję trafnego wyboru.

 • Wysoka nośność:
  Uchwyty rynnowe o profilu dwuteowym wykonane z wysokiej klasy PVC zapewniają instalacji wyjątkową wytrzymałość na obciążenia np. pod wpływem ciężaru czap śniegowych i sopli.

 • Błyskawiczny i prosty montaż:
  Elementy systemu zostały tak zaprojektowane, że montaż instalacji rynnowej jest szybki i łatwy do wykonania – ekonomiczny dla inwestora i efektywny dla wykonawcy.

 • Głęboka, bardzo pojemna rynna:
  Rzadko spotykana, głęboka rynna, zapewnia instalacji dużą pojemność i przepustowość. Jej tradycyjny, usztywniony kształt gwarantuje wymaganą sztywność.
Ciągłe doskonalenie:
Systemy rynnowe Gamrat z PVC produkowane są przez firmę GAMRAT SA od ponad 25 lat. Produkt ten jest nieustannie udoskonalany, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania użytkowników. Systemy te, oferowane są w najbardziej popularnych, trwałych kolorach:

Sposób łączenie:
Poszczególne odcinki rynien łączone są z kształtkami rynnowymi na zatrzask z uszczelką gumową. Połączenia rur spustowych z kształtkami rurowymi wykonuje się jako połączenia kielichowe bez uszczelki. Ten rodzaj połączeń spełnia podstawowe wymagania stawiane złączom jakimi są prostota ich montażu i szczelność. Połączenie na zatrzask z uszczelką najskuteczniej kompensuje termiczne zmianydługości elementów z PVC.


Wymiary:

- długość (L): 264 mm
- odejście na rurę (Dz): 90 mm

Lej_spustowy

Gwarancja: 10 lat

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator