Usługi budowlane KAMA

Wsłuchując się w prośby i zapotrzebowania naszych klientów, postanowiliśmy utworzyć firmę wykonawczą Kama Sp.j. , dzięki której po przyjściu do naszej firmy możecie Państwo nie tylko nabyć towar, ale również pozyskać ekipę, która wykona prace remontowo-budowlane lub dowolną instalację. Połączenie tych dwóch specjalizacji skutkuje dla Państwa oszczędnością czasu i pieniędzy.

Kama Sp.j. specjalizuje się w pracach remontowo – budowlanych. Wykonujemy wszystkie prace modernizacyjne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków z zakresu termomodernizacji, kompleksowych remontów domów i mieszkań, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych ( C.O.). Posiadamy kadrę wykwalifikowanych specjalistów, którzy na każdym etapie budowy wykonują swoją pracę rzetelnie i fachowo.Usługi remontowo-budowlane prowadzone przez naszą firmę są wykonywane na sprawdzonych produktach, do których posiadamy stały dostęp poprzez prowadzenie równocześnie hurtowni budowlanej, która zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i instalacyjnych. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://kamabud.eu lub kontaktu z nami drogą telefoniczną bądź mailową, gdzie postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.