W dniach 30-31 grudzień nie realizujemy zamówień z uwagi na remanent. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie zostaną realizowane od 2 stycznia

Farba magnetyczna 0,75L

  • Dostępność: od 2 do 7 dni (zapytaj o dokładny termin realizacji)
  • Koszt transportu już od : 60,00 zł

66,50 zł

FARBA MAGNETYCZNA służy do malowania ścian pomieszczeń wewnątrz budynków. Tworzy na powierzchni ściany powłokę o właściwościach magnetycznych - pozwalającą na przyczepianie niewielkich magnesów i mocowanie plakatów, zdjęć, rysunków, pamiątek z podróży, fiszek informacyjnych itp. Pozwala na uniknięcie użycia mocowań niszczących lub brudzących powierzchnię – taśm samoprzylepnych, pinezek, gwoździ.

Miejsce stosowania: ściany i sufity wewnątrz budynków.

Rodzaje podłoża: tynki cementowo-wapienne i cementowe; podłoża betonowe (monolityczne i z prefabrykatów); ściany nieotynkowane z pustaków ceramicznych, silikatowych, cegieł, betonu komórkowego; tynki gipsowe, gładzie i szpachlówki; gładzie i szpachlówki polimerowe; płyty g-k i OSB; tapety papierowe, winylowe i z włókna szklanego; akrylowe powłoki malarskie.

Główne właściwości:
  • kolor czarny
  • posiada właściwości magnetyczne
  • wysokowydajna
Wydajność farby wynosi do 3,4 – 3,75 m²/ 0,75 l farby przy jednokrotnym malowaniu na gładkiej powierzchni. Zużycie zależy od:

- struktury i chłonności podłoża,
- sposobu przygotowania podłoża,
- doświadczenia wykonawcy,
- ilości warstw,
- metody aplikacyjnej

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator